Schokkend: 85-jarige vrouw hangt zichzelf op in Tanger
Een 85-jarige vrouw heeft vrijdagochtend in haar huis in het noord-Marokkaanse Tanger zelfmoord gepleegd.
7 maart 2018 - 14:40 - Marokko
Een bejaarde Franse vrouw kuist regelmatig de begraafplaats waar haar man begraven ligt in Khemisset.
de oude vrouw is de situatie echter beu. Al vier jaar voelt ze zich verplicht om elke keer dat ze het graf van haar man, een moslim, bezoekt, de begraafplaats te kuisen.
"Ik heb er genoeg van. Waar is de bewaker van de begraafplaats?", vraagt ze in onderstaand filmpje (in het Frans). "We herkennen een beschaving aan de manier waarop mensen hun doden begraven..." Video!
Lees meer
Een 85-jarige vrouw heeft vrijdagochtend in haar huis in het noord-Marokkaanse Tanger zelfmoord gepleegd.
Een vrouw is afgelopen zaterdag omgekomen nadat onbekenden vanaf een brug haar auto met stenen bekogelden op de snelweg in de regio van Khemisset.
Het hof van beroep in Marrakech heeft afgelopen dinsdag een jongeman tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een bejaarde vrouw.
Bouchra, een werkloze moeder, leeft met haar vier kinderen in een hondenhok nabij de stortplaats van Sidi Moumen in Casablanca.
In Casablanca is de Al Ghofrane begraafplaats onder water komen te staan door de hevige regenval van afgelopen week. Lichamen die recent begraven waren, dreven in het rond.