25 juli 2023 - 17:00 - Sport
De Marokkaanse kampioen Badr Hari bereidt zich voor op zijn gevecht tegen de Britse kickbokser James McSweeney, dat op 9 september in Parijs zal plaatsvinden.
Badr Hari (106-17-2-92 KO) zal het opnemen tegen de 42-jarige Brit James McSweeney (46-6,28 KO), als hoofdgevecht in de Dôme in Parijs in september tijdens Glory 88. De winnaar kwalificeert zich voor de prestigieuze Glory Grand Prix, een achtmans toernooi dat in december zal plaatsvinden. De winnaar van dit toernooi gaat naar huis met 500.000 dollar.
Lees ook: Glory 88: Sarah Moussaddak opwarmer voor gevecht Badr Hari
Het laatste gevecht van de 38-jarige Marokkaanse kampioen, die tussendoor zijn pensioen had aangekondigd, was in oktober 2022. Hij werd toen verslagen door Alistar Overeem, maar de uitslag van dit gevecht werd later geannuleerd. Glory onthulde dat Overeem positief had getest op een verboden substantie.
Lees ook: Badr Hari bevestigt comeback in september
James McSweeney, versloeg afgelopen december in zijn laatste gevecht de wereld- en Europese kampioen Muay Thai, Buğra Erdoğan. Kan Badr Hari, hongerig naar overwinning, de Brit verslaan, die vol vertrouwen aan dit gevecht begint? Antwoord op 9 september.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten