20 juni 2022 - 15:40 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft afgelopen woensdag bij de grensovergang Tarajal, meerdere mensen gearresteerd die vanuit Sebta Marokko probeerden binnen te komen met valse PCR-tests en vaccinatiepaspoorten.
Een aantal mensen die met valse gezondheidsdocumenten de grens wilden oversteken, werden naar de enclave teruggestuurd. Anderen werden naar het politiebureau in Tetouan gebracht, aldus El Pueblo de Ceuta. Een onderzoek werd ingesteld naar de herkomst van de vervalste documenten.
Lees ook: Nador: opnieuw reizigers betrapt met valse PCR-testen
Sinds de heropening van de grenzen van Marokko met Sebta en Melilla op 17 mei, zijn een geldige vaccinatiepas of een negatieve PCR-test verplicht voor mensen die de grens willen oversteken richting Marokko. Dit leidde in de dagen na de heropening tot een tekort aan vaccindoses in de enclave.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko
Vis onbetaalbaar door zomervakantie in Marokko