Zoeken

Dronken zoon Kamerlid veroorzaakt zwaar ongeval in Rabat (foto’s)

15 juni 2017 - 16:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Na de richkid met zijn Ferrari zorgt een gelijkaardige zaak voor controverse in Marokko. De zoon van een Kamerlid heeft zondag onder invloed van alcohol een zwaar verkeersongeval in Rabat veroorzaakt.

Volgens Al Akhbar reed de dertiger met zijn SUV op de Hassan II laan in de hoofdstad toen hij met zijn voertuig tegen de geleiderail van de middenberm knalde.

De jongeman reed veel te snel en bevond zich in het gezelschap van twee jonge vrouwen van rond de twintig. Alle drie waren dronken en in de auto werd bovendien drugs gevonden. De verkoop van alcohol is nochtans verboden tijdens de Ramadan in Marokko.

De drie jongeren werden naar het ziekenhuis afgevoerd. Na er te zijn verzorgd werden ze in voorlopige hechtenis genomen in de gevangenis van Salé.

Lees meer

Veel doden en gewonden bij zwaar verkeersongeval in Tetouan (foto’s)

Bij een zwaar verkeersongeval tussen een bus en een vrachtwagen nabij Tetouan zijn vandaag 3 doden en 23 gewonden gevallen.

Dronken rijkeluiszoon met Ferrari: vijf verdachten cel in

De zaak van de dronken rijkeluiszoon die in Rabat een ongeval veroorzaakte blijft Marokko bezighouden. Vijf verdachten, waaronder de bestuurder van de Ferrari, werden eind...

Rechtbank Rabat weigert voorwaardelijke vrijlating richkid met Ferrari

De rechtbank van Rabat heeft een voorwaardelijke invrijheidstelling van Hamza Derham geweigerd. De rijkeluiszoon had in april met zijn Ferrari een ongeval veroorzaakt.

Dode en tientallen gewonden bij zwaar ongeval in Salé

Bij een zwaar verkeersongeval tussen een openbaar vervoer bus en twee auto’s in het Marokkaanse Salé zijn één dode en tientallen gewonden gevallen.

Kamerlid PJD slachtoffer zwaar verkeersongeval (foto’s)

Ali El Asri, Kamerlid van de PJD partij, overleefde enkele dagen geleden een zwaar verkeersongeval.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team