Tien doden bij een verkeersongeval nabij Chefchaouen
Bij een dramatisch verkeersongeval in de regio van Chefchaouen zijn dinsdagnamiddag tien mensen omgekomen.
30 december 2016 - 22:47 - Marokko
Bij een vreselijk verkeersongeval in de Marokkaanse hoofdstad Rabat zijn vrijdag vijf mensen omgekomen.
Twee auto’s en een vrachtwagen knalden tegen elkaar op de El Haouz Boulevard. Daarbij raakten ook meerdere mensen gewond.
De hulpdiensten snelden ter plekke maar konden enkel het overlijden van de vijf slachtoffers vaststellen.
Het onderzoek van de politie toonde reeds aan dat het ongeval te wijten was aan de niet naleving van de verkeersregels en de snelheid.
Lees meer
Bij een dramatisch verkeersongeval in de regio van Chefchaouen zijn dinsdagnamiddag tien mensen omgekomen.
Bij een verkeersongeval in het Marokkaanse Inezgane zijn woensdag twee mensen omgekomen en raakten vijftien mensen gewond.
Bij een ernstig verkeersongeval op de nationale weg N1 nabij Guelmim zijn vrijdag vier mensen omgekomen en raakten twee anderen ernstig gewond.
Bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Rabat en Salé zijn zondagochtend drie doden en meerdere gewonden gevallen.
Bij een ernstig verkeersongeval op de weg tussen Tetouan en Chefchaouen zijn woensdagavond drie mensen omgekomen.