23 maart 2019 - 11:00 - Sport
De Marokkaanse fans van Angel Di Maria zullen teleurgesteld zijn. De Argentijnse voetbalbond heeft laten weten dat hij vanwege een blessure afwezig zal zijn voor de wedstrijd tegen Marokko in Tanger.
In een bericht op Twitter stelt de Argentijnse voetbalbond dat de speler een blessure opliep aan de linker dijbeenspier, waardoor hij niet aan de komende vriendschappelijke wedstrijden van Argentinië kan deelnemen.
Di Maria liep de blessure op tijdens een training met het Argentijns elftal in aanloop van de wedstrijden tegen Venezuela en Marokko op 26 maart in Tanger.
Ook de aanwezigheid van Messi tijdens het oefenduel is onzeker. De speler zou "erg vermoeid zijn" en volgens sommige bronnen geblesseerd.
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië
Azzedine Ounahi weigert grote club
Marokkaanse trots: Achraf Hakimi op koers voor uitzonderlijke prijs
Speelster RS Berkane omgekomen bij verkeersongeval
Sofyan Amrabat gespot in Marrakech
Achraf Hakimi krijgt uniek cadeau van FIFA
Spelers Marokkaans handbalteam verdwijnen tijdens WK in Polen