25 maart 2019 , 12:20 - Fouad Badel - Sport
Het is officieel. Lionel Messi komt niet naar Marokko voor het oefenduel tussen de Atlas Leeuwen en Argentinië. Ook Gonzalo Martinez en Angel Di Maria zullen afwezig zijn.
In een bericht op Twitter stelt de Argentijnse voetbalbond dat Gonzalo Martinez aan de linkerbil geblesseerd is terwijl Lionel Messi last heeft van zijn schaambeen. Beide spelers hebben als gevolg moeten afzeggen voor de wedstrijd tegen Marokko in Tanger.
De Marokkaanse voetbalbond had nochtans alles gedaan om de aanwezigheid van Messi te garanderen en had zelfs 1 miljoen dollar voorgesteld. Het bedrag zal door de afwezigheid van de speler veel lager zijn.
Er waren ook flinke maatregelen getroffen om de veiligheid van de spelers binnen en buiten het veld te verzekeren en hen een luxueus verblijf in Marokko te garanderen
Gevaarlijke dievenbende opgerold in Canada, wagens in Marokko gevonden
Marokko wint Afrika Cup volgens supercomputer
Zwarte lijst Marokko: vuvuzela’s, eten en roken verboden op Afrika Cup
Miljardeninvestering en koninklijke druk: falen geen optie voor Atlas Leeuwen
Nador digitale poort naar Afrika met megakabel Medusa
Marokko transformeert Afrika Cup: ongekende luxe en tv-show
Marokko wint Afrika Cup volgens supercomputer
Zwarte lijst Marokko: vuvuzela’s, eten en roken verboden op Afrika Cup
Miljardeninvestering en koninklijke druk: falen geen optie voor Atlas Leeuwen
Marokko transformeert Afrika Cup: ongekende luxe en tv-show
Marouane Fellaini verrast iedereen met comeback
Marktwaarde Azzedine Ounahi explodeert na doorbraak in Spanje, concrete interesse topclubs
Marokko onder druk: 37 miljoen fans eisen beker
Marokko blokkeert Spaanse profvoetballers op weg naar duel