27 maart 2019 - 19:00 - Sport
Ondanks de nederlaag van de Atlas Leeuwen tegen Argentinië dinsdagavond in Tanger, is de wedstrijd een meevaller voor de Marokkaanse voetbalbond, voornamelijk dankzij de verkoop van kaartjes.
Hespress bericht vandaag dat de verkoop van kaartjes aan supporters 4,5 miljoen dirham opbracht. De wedstrijd is bovendien een goede communicatiecampagne voor de voetbalbond die aan meerdere verenigingen gratis tickets heeft gegeven.
Naast de kaartjes bracht de uitzending van het oefenduel op Marokkaanse zenders ook 1,5 miljoen dirham op. Wat de uitzending op buitenlandse zenders opbracht wordt niet aangegeven.
Ook vermeldenswaardig is dat de voetbalbond de 500.000 euro die het aan Argentinië zou betalen voor de komst van Messi, zal behouden.
Argentinië won de wedstrijd gisteren met 1-0 dankzij een doelpunt van Angel Correa in de 83e minuut. Tijdens de wedstrijd werden zes gele kaarten uitgedeeld, waarvan vier voor Marokko.
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten
Brahim Diaz: achter de schermen van zijn keuze voor Marokko
Marokkaanse strategie om binationals te strikken onthuld