31 maart 2019 - 15:40 - Sport
Youssef En-Nesyri raakte tijdens de laatste training van Marokko voor de wedstrijd tegen Argentinië geblesseerd. Daardoor zal hij waarschijnlijk meerdere maanden niet voor zijn club Leganés kunnen spelen.
De Spaanse club verliest met En-Nesyri één van zijn beste aanvaller met acht doelpunten sinds het begin van het seizoen. Leganés heeft als gevolg een klacht ingediend bij de Wereldvoetbalbond FIFA en eist een schadevergoeding.
De hoogte van deze vergoeding, als het wordt toegekend, hangt af van de ernst van de blessure en de periode die En-Nesyri niet zal kunnen spelen. Mogelijk moet de Marokkaanse international een ingreep ondergaan aan zijn knie, waardoor hij zeker vier maanden afwezig zal zijn.
In Marokko wordt ook gehoopt dat de blessure niet te ernstig is. En-Nesyri is één van de sleutelspelers van het Marokkaans elftal. Het wordt daarom een moeilijke taak voor bondscoach Hervé Renard om hem te vervangen tijdens de Afrika Cup 2019 in Egypte.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren