15 juni 2018 - 12:30 - Sport
Een gezamenlijke kandidatuur van Algerije en Marokko voor de organisatie van een wereldkampioenschap voetbal is niet onmogelijk. Dat is althans wat de voorzitter van de Algerijnse voetbalbond heeft laten weten.
In een interview met BeIN Sports verklaarde Kheirredine Zetchi dat een gezamenlijke kandidatuur een optie is. "Ik denk dat in de toekomst voor de kandidaturen voor de organisatie van het WK, de landen meer samen moeten werken en hu krachten moeten bundelen om meer kans te maken om te winnen.".
Zetchi noemde een gezamenlijke kandidatuur net na de stemming voor het WK-2026 "een heel goed idee", waarmee Algerije "100% akkoord is".
De Algerijnse voetbalverantwoordelijke reageerde tevens verrast op de resultaten van Marokko op de stemming, ook al geeft hij toe dat het dossier van de Verenigde Staten veel sterker was.
Marokko liet intussen al weten dat het de het wereldkampioenschap voetbal in 2030 wilde hosten.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko