Zoeken

Marokkaanse gendarmerie onderschept 1700 flessen alcohol bij grens Melilla

14 april 2018 - 16:40 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De Marokkaanse gendarmerie heeft in samenwerking met de douane een einde gemaakt aan een smokkel van 1700 flessen alcohol uit Melilla.

Volgens Melilla Hoy werden de flessen alcohol, voornamelijk whisky, in een voertuig bij de grensovergang van Bni Nssar onderschept.

Marokkaanse bronnen melden dat de man die de flessen vervoerde in Melilla woont en dat hij wist te ontsnappen.

De smokkel van alcohol is een winstgevende activiteit. Een fles whisky die in Melilla voor 15 euro wordt gekocht, kan in het noorden van Marokko voor 20 tot 25 euro worden verkocht. In de regio’s van Rabat of Casablanca stijgt de prijs zelfs tot 100 euro.

Lees meer

13.000 flessen alcohol in beslag genomen in Nador

In de gemeente Tiztoutine bij Nador heeft de Koninklijke Gendarmerie dinsdagochtend ruim 13.000 flessen alcohol in beslag genomen.

Marokko: 1100 flessen whisky in beslag genomen in Berkane

Bij de grensovergang van Farkhana en in Berkane, in de regio van Nador, zijn zondag 1100 flessen whisky in beslag genomen.

Marokko: miljoen flessen alcohol in beslag genomen

De Marokkaanse politie heeft in verschillende steden operaties georganiseerd tegen de verkoop van smokkel alcohol.

Marokko: grote alcoholsmokkel verijdeld

De Koninklijke gendarmerie heeft afgelopen zaterdag in Guelmim een SUV onderschept met een grote hoeveelheid alcohol, tabak en drug.

Ook rechtbanken Fez boycotten Sidi Ali

Heeft de boycot nu ook invloed op overheidsdiensten in Marokko? Geen enkele fles Sidi Ali wordt namelijk nog aangeboden in de rechtbanken van Fez.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team