Marokkaanse gendarmerie onderschept 1700 flessen alcohol bij grens Melilla
De Marokkaanse gendarmerie heeft in samenwerking met de douane een einde gemaakt aan een smokkel van 1700 flessen alcohol uit Melilla.
- Marokko
In de gemeente Tiztoutine bij Nador heeft de Koninklijke Gendarmerie dinsdagochtend ruim 13.000 flessen alcohol in beslag genomen.
De flessen alcohol werden in een opslagplaats ontdekt en moesten op de zwarte markt worden verkocht.
Volgens Marokkaanse media is de eigenaar van de opslagplaats afkomstig uit Fez. Hij zou 9000 flessen bier vanuit Melilla hebben ingevoerd. Hij had ook 4000 flessen whisky waarvan de herkomst nog onbekend is.
Tijdens de inval werden tevens twee auto’s in beslag genomen die voor het vervoer van de alcohol werden gebruikt. De politie is op zoek naar andere leden van het smokkelnetwerk.
Lees meer
De Marokkaanse gendarmerie heeft in samenwerking met de douane een einde gemaakt aan een smokkel van 1700 flessen alcohol uit Melilla.
DeMarokkaanse politie heeft vrijdag een Spaanse politieman bij de grens met Sebta gearresteerd met een grote hoeveelheid alcohol.
De politie heeft zaterdag in de regio van Errachidia 900 kilo cannabis in beslag genomen.
De Marokkaanse politie heeft maandag in Nador bijna vijftien ton hasj in beslag genomen volgens een verklaring van de DGSN.
Een Raadslid van de MP-partij werd eerder deze week in Khenifra betrapt met honderden flessen whisky, wijn, wodka en bier in zijn auto.