17 november 2022 - 16:00 - Marokko
De beweging Al Adl Wal Ihsane (Rechtvaardigheid en Welvaart) spreekt van een samenzwering, nadat verantwoordelijke van de beweging voor de regio Fez-Meknes is gearresteerd wegens seksuele betrekkingen met een gescheiden vrouw.
Op 31 oktober heeft de gerechtelijke politie van Meknes Mohamed Baâssou, hoofd van de vereniging Al Adl Wal Ihsane voor de regio Fez-Meknes, gearresteerd wegens overspel. Ze betrapten hem terwijl hij seks had met een gescheiden vrouw in zijn auto op een afgelegen plek in het Toulale district. Na de arrestatie werd een onderzoek ingesteld waaruit bleek dat de verantwoordelijke ook betrokken was bij mensenhandel.
Lees ook: Al Adl Wal Ihssane-leider gearresteerd vanwege seks in auto
Mohamed Baâssou wordt vervolgd voor overspel en mensenhandel. De beweging Al Adl Wal Ihsane spreekt nu van een samenzwering. Het dagblad Al Ahdath Al Maghribia meldt dat leden van de verboden maar getolereerde islamitische beweging protestacties hebben georganiseerd waarbij complottheorieën werden verspreid.
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen