7 april 2024 - 10:00 - Marokko
De Marokkaanse low-cost luchtvaartmaatschappij Air Arabia Maroc breidt haar vluchten tussen de hoofdstad Rabat en de badplaats Agadir uit. Vanaf 1 mei 2024 zullen er drie extra vluchten per week worden aangeboden, waardoor het totaal aantal vluchten op deze route op zeven komt.
Met deze uitbreiding wil Air Arabia Maroc inspelen op de toenemende vraag naar reizen tussen de twee steden. De nieuwe vluchten zijn bedoeld om zowel zakenreizigers als toeristen te bedienen.
Lees ook: Canada Jetlines breidt uit in Marokko met Air Arabia
De drie nieuwe vluchten zullen op maandag, woensdag en vrijdag worden uitgevoerd. De vlucht van maandag vertrekt om 15:20 uur uit Rabat en landt om 16:25 uur in Agadir. De terugvlucht vertrekt om 17:05 uur uit Agadir en landt om 18:15 uur in Rabat.
Op woensdag vertrekt de vlucht om 12:00 uur uit Rabat en landt om 13:05 uur in Agadir. De terugvlucht vertrekt om 13:45 uur uit Agadir en landt om 14:55 uur in Rabat.
Lees ook: Air Arabia Maroc opent vijf nieuwe routes vanuit Rabat
Op vrijdag vertrekt de vlucht om 20:55 uur uit Rabat en landt om 22:00 uur in Agadir. De terugvlucht vertrekt om 22:50 uur uit Agadir en landt om 00:00 uur in Rabat.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt