1 augustus 2020 - 16:00 - Sport
Hiba Abouk en Achraf Hakimi zijn nog voor de geboorte van hun eerste baby in februari dit jaar, in het geheim getrouwd.
"We trouwden in geheim voor de geboorte van onze zoon" verklaarde de 33-jarige actrice in een interview met het tijdschrift Hello!.
"Het was heel intiem. We moeten nog een groot feest organiseren, met de hele familie en onze vrienden, zonder het aantal gasten te beperken.", voegde de jonge mama eraan toe.
Hiba Abouk maakte ook van de gelegenheid gebruik om haar vertrek naar Milaan aan te kondigen. Achraf Hakimi vertrok onlangs van Borussia Dortmund naar Inter Milan. "Ik ben heel blij dat Achraf in Milaan is, omdat het een prachtige stad is en ik daar ook mijn carrière kan ontwikkelen.", verklaarde de actrice.
Achraf Hakimi en Hiba Abouk zijn al ruim twee jaar samen. De Spaanse actrice van Tunesische en Libische afkomst is twaalf jaar ouder dan de voetballer. De twee hadden in oktober 2019 de komst van hun eerste zoon op sociale media aangekondigd.
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt