9 maart 2024 , 21:30 - Nawel Serdouni - Sport
De Marokkaanse spits Abderrazak Hamdallah heeft zijn rechtszaak tegen zijn voormalige club Al-Nassr uit Saudi-Arabië gewonnen.
De FIFA oordeelde dat de club Hamdallah onterecht ontslagen had en verplichtte Al-Nassr om hem 3,3 miljoen euro aan onbetaalde salarissen uit te betalen. Hamdallah, die nu voor Al Ittihad speelt, maakte de uitspraak van de FIFA bekend op zijn Instagram-account. "Ik ben blij te kunnen bevestigen dat ik de volledige som van mijn achterstallige salaris heb ontvangen," schreef hij. "De beslissing om mijn contract te ontbinden was onjuist en zonder legitieme reden."
Lees ook: Abderrazak Hamdallah biedt na 4 jaar excuses aan
De kwestie speelde zich af in 2021. Al-Nassr beëindigde toen eenzijdig het contract van Hamdallah en eiste 20 miljoen euro van de speler. De FIFA oordeelde echter in het voordeel van de Atlas Leeuw en stelde dat de club de spits nog 3,3 miljoen euro verschuldigd was.
Lees ook: Hamdallah al in conflict met Walid Regragui?
De uitspraak van de FIFA is een overwinning voor de Marokkaanse international, die nu eindelijk zijn rechtmatige salaris heeft ontvangen.
Marokko onderhandelt aankoop 400 K2 Black Panther tanks
Onrust onder Marokkanen in Algerije na oproepen tot moord
Koning Mohammed VI "trots" op Atlas Leeuwen
Spectaculaire redding uit ravijn na zware crash in Tanger
Regen zorgt voor flinke schade in winkelstraten Tanger
Drugsrazzia in Nador: netwerk van dealers opgerold
Koning Mohammed VI "trots" op Atlas Leeuwen
Wrede finale in Rabat: Brahim Diaz mist penalty, Senegal wint Afrika Cup
Adam Masina, van adoptiekind in Italië tot gouden zet voor Marokko
Egyptische bondscoach zorgt voor afzegging optreden Mohamed Ramadan in Marokko
Afrikaanse voetbalbond snoert klagend Senegal de mond voor Marokko-finale
HSL Tanger-Casablanca niet naar zijn smaak: gril van Hossam Hassan doet internet lachen
Kwik daalt fors, voorzie een dikke jas voor finale Marokko-Senegal
Senegal dient klacht in over organisatie finale Afrika Cup in Marokko