20 november 2022 - 10:00 - Marokko
Een jonge vrouw is afgelopen dinsdag door haar 32-jarige man vermoord in El Jadida. Het slachtoffer was twee maanden zwanger.
Volgens een bericht van Al Akhbar had het koppel regelmatig ruzie. Dinsdag liep een zoveelste conflict tussen de twee uit de hand. De man, een straatventer, stak zijn vrouw neer en verliet vervolgens het huis.
Lees ook: Man doodt vrouw na geschil over schaap voor Eid ul-Adha in Marrakech
Het 30-jarige slachtoffer, reeds moeder van vier kinderen én zwanger van haar vijfde baby, werd door haar schoonbroer in een plas bloed aangetroffen. Ze werd naar het Mohammed V ziekenhuis van El Jadida afgevoerd, waar ze aan haar verwondingen bezweek.
Volgens familieleden van de vrouw was ze al jaren het slachtoffer van huiselijk geweld en was ze in het verleden al meerdere malen in het ziekenhuis opgenomen na door haar man te zijn mishandeld.
Lees ook: Marokkaanse vrouw doodgestoken in Antwerpen
De dader werd enkele uren na het dodelijk incident, met behulp van een aantal buren, door de politie gearresteerd. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen en er werd een onderzoek ingesteld.
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie