Zoeken

Zelfmoord bij de rijkswacht in Agadir

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een man die in voorhechtenis was in de kantoren van de Koninklijke Rijkswacht in Agadir, pleegde woensdag zelfmoord door opknoping met een handdoek in zijn cel.

De man, die door twee rijkswachters aangehouden werd na een aanval tegen een handelaar in Biougra, was in een gevorderde dronken toestand.

Hij was voorheen ook al herhaaldelijk veroordeeld voor het bezitten en het verhandelen van drugs, tevens ook voor "zijn betrokkenheid bij criminele activiteiten", geeft het stadsbestuur aan.

Lees meer

Een vliegtuig gedropt door drugshandelaars in Al Hoceima

Een licht vliegtuigje dat gedwongen was tot een noodlanding op Mestassa, een landelijke gemeente van Al Hoceima, werd zondagnacht gevonden door de Koninklijke Rijkswacht.

Politieagent pleegt zelfmoord in gevangenis Salé

Een corrupte politieagent van de brigade van Chefchaouen, heeft zichzelf zaterdag opgehangen in zijn cel in de gevangenis van Salé.

Twee gevangenen plegen zelfmoord in Kenitra en Fez

In een week tijd hebben twee gevangenen zelfmoord gepleegd, de eerste in de civiele gevangenis van Kenitra en de tweede in het penitentiair centrum Ain Kaddouss te Fez.

Militairen opgepakt voor drugshandel in Agadir

Twee soldaten uit Smara zijn vorige week aangehouden voor drugshandel, door de Koninklijke Rijkswacht in de regio van Agadir.

Een gemeenteraadslid van de PAM pleegt zelfmoord

Een gemeenteraadslid van de Authenticiteit en Moderniteit Partij (PAM) in El Khoualka, 230 km ten zuiden van Casablanca, heeft vrijdagavond zelfmoord gepleegd door het slikken...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team