7 november 2020 , 14:20 - Nawel Serdouni - Sport
De Marokkaanse voetbalbond heeft op donderdagochtend bekendgemaakt dat AZ-aanvaller Zakaria Aboukhlal is opgenomen in de selectie van de Leeuwen van de Atlas voor de komende interlandperiode.
Het AD schrijft dat Aboukhlal eerst voor enkele Nederlandse jeugdteams uitkwam, maar nu voor Marokko kiest.
Het is voor het eerst dat de voormalig jeugdspeler van PSV wordt opgeroepen voor de Marokkaanse ploeg. Hij kan daardoor mogelijk debuteren voor zijn land, wanneer de ploeg het opneemt tegen Centraal Afrika. Op 17 november staat er ook een uitwedstrijd in Douala op het programma.
Aboukhlal is niet de enige speler uit de Eredivisie die is opgeroepen; van de partij zijn ook Ajax-back Noussair Mazraoui en Hakim Ziyech, die Ajax afgelopen zomer verruilde voor Chelsea.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"