7 november 2020 - 14:20 - Sport
De Marokkaanse voetbalbond heeft op donderdagochtend bekendgemaakt dat AZ-aanvaller Zakaria Aboukhlal is opgenomen in de selectie van de Leeuwen van de Atlas voor de komende interlandperiode.
Het AD schrijft dat Aboukhlal eerst voor enkele Nederlandse jeugdteams uitkwam, maar nu voor Marokko kiest.
Het is voor het eerst dat de voormalig jeugdspeler van PSV wordt opgeroepen voor de Marokkaanse ploeg. Hij kan daardoor mogelijk debuteren voor zijn land, wanneer de ploeg het opneemt tegen Centraal Afrika. Op 17 november staat er ook een uitwedstrijd in Douala op het programma.
Aboukhlal is niet de enige speler uit de Eredivisie die is opgeroepen; van de partij zijn ook Ajax-back Noussair Mazraoui en Hakim Ziyech, die Ajax afgelopen zomer verruilde voor Chelsea.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten