17 november 2020 - 11:00 - Sport
Marokko speelt vandaag om 17:00 uur de terugwedstrijd voor de kwalificatiereeks van de Afrika Cup 2021 tegen Centraal-Afrika.
De wedstrijd wordt in het stadion Réunification in Douala in Kameroen gespeeld. Bondscoach Vahid Halilhodzic heeft dezelfde spelers opgeroepen als tijdens de heenwedstrijd in het Mohammed V sportcomplex in Casablanca.
Halilhodzic heeft ook de aanwezigheid geëist van de geblesseerde spelers Achraf Hakimi, Youssef En-Nesyri en Salim Amallah. Volgens de arts van de Atlas Leeuwen zijn hun blessures niet ernstig en kunnen ze indien nodig het veld op.
Het Marokkaans elftal won de heenwedstrijd op vrijdag 13 november met 4-1 dankzij Hakim Ziyech (2 doelpunten), Zakaria Aboukhlal en Achraf Hakimi.
Marokko is momenteel eerste in groep E met 7 punten en rekent op de 3 punten van het duel van vandaag om bovenaan de lijst te blijven. Naast Marokko en Centraal-Afrika omvat groep E ook Mauritanië en Burundi.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op