4 december 2020 , 21:00 - Nawel Serdouni - Sport
Bondscoach Vahid Halilhodzic van de Atlas Leeuwen wil dat Marokkaanse internationals tijdig laten weten of ze voor het Marokkaans elftal willen spelen. Hij is het zat om te wachten op hun antwoord.
Volgens de krant Akhbar heeft Halilhodzic zijn lijst van spelers moeten bijwerken. Hij vond zes internationals niet in vorm genoeg voor de Atlas Leeuwen.
Ook toonde de trainer interesse in een aantal spelers die in Frankrijk voetballen, maar van hen kreeg hij geen antwoord. De trainer wil niet meer op deze spelers wachten. Het zou gaan om voetballers Mounir Chouiar (Dijon), Soufiane Aakouche en Yassine Ben Rahhou (Nîmes). Zij spelen voor de Europese kampioenschappen.
De internationals die al wel op de selectielijst staan zijn Zakaria Aboukhlal, Idriss Sadki, Yassine Boujellab, Samy Mae en Ayman Barkouk.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent