19 april 2023 - 18:00 - Sport
Na een teleurstellend seizoen met weinig speeltijd bij Sevilla is de Marokkaanse keeper Yassine Bounou op zoek naar een nieuwe club. Hij heeft de wens uitgesproken om voor River Plate te spelen, de club van zijn Argentijnse idool Ariel Núñez Ortega.
Bounou is al sinds zijn kindertijd fan van River Plate. "Ik ben fan van River sinds ik kind ben, sinds mijn vader me een shirt van het Argentijnse team gaf. Het was mijn eerste voetbalshirt en vanaf dat moment ben ik van Argentinië gaan houden, maar ook van de Argentijnen en vooral de fans van River Plate," aldus de Atlas Leeuw in een interview met Infobae. Yassine Bounou hoopt ooit voor River Plate te mogen spelen. "Ik zou er dolgraag willen spelen, je weet nooit wat er kan gebeuren. Ik hou van de sfeer, van wat ze zingen, hoe ze het beleven."
Lees ook: Yassine Bounou geeft shirt aan Ariel "El Burrito" Ortega
De Marokkaanse international ontmoette Ariel Ortega persoonlijk en noemt hem nog steeds zijn idool. "Ortega is mijn idool en dat weet hij. We hebben erover kunnen praten op sociale media. Mijn hond heet ‘Ariel’ als eerbetoon aan de speler. Ik was erg enthousiast toen ik zijn shirt ontving."
Lees ook: Yassine Bounou genoodzaakt Sevilla te verlaten
Bounou hoopt dat hij Ortega ooit nog eens kan ontmoeten. "Ik was in de finale van de Copa Libertadores 2018 in het Santiago Bernabéu en ik ben naar Japan gereisd om hem te zien tegen Barcelona tijdens het WK voor clubs 2015," aldus Bounou, die tot de genomineerden behoorden van The Best Awards voor de prijs van ’Beste mannelijke keeper van 2022’.
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Jamal Ben Saddik maakt comeback in Glory-ring
Lamine Yamal vandaag 18: de dag dat Barça een fortuin investeert
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’