9 juni 2023 , 12:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
Na zijn zeer goede prestaties tijdens de finale van de Europa League, waar hij twee penalty’s tegenhield, zou Yassine Bounou Sevilla kunnen verlaten.
Ondanks het feit dat zijn contract nog loopt tot 2025, heeft de Marokkaanse doelman een aantal financiële aanbiedingen gekregen, voornamelijk uit Engeland en Italië, die moeilijk te evenaren lijken voor de Sevilliaanse club.
Lees ook: Sevilla heeft vervanger gevonden voor Yassine Bounou
De 32-jarige Bono, zoals Yassine Bounou in Marokko en Spanje wordt genoemd, zat al in het vizier van Tottenham tijdens de winterstop en staat nu ook in de belangstelling van Aston Villa. Inter Milan, dat momenteel beschikt over doelman Onana uit Kameroen, overweegt Bono als alternatief voor Samir Handanovic, de 38-jarige veteraan wiens contract deze zomer afloopt. Ook de Saoedische club Al-Ahli, die recent terugkeerde in de hoogste klasse, is in de running. Volgens sportjournalist Salman Al-Mutaiwee is hun aanbod "zeer aantrekkelijk".
Lees ook: Yassine Bounou vertrekt liefst naar Argentinië
Ondanks zijn leeftijd worden er voor Yassine Bounou bedragen van 20 tot 25 miljoen euro voorgesteld. Hij is volgens de wereldvoetbalbond FIFA de op twee na beste keeper ter wereld. De toetreding van Sevilla tot de Champions League, dankzij de overwinning in de Europa League, heeft de financiële beperkingen van de club naar de achtergrond geduwd, waardoor een hogere prijs kan worden gevraagd voor de Atlas Leeuw.
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan