13 oktober 2023 - 23:00 - Marokko
De politie heeft in Tanger vier personen gearresteerd op verdenking van ontvoering en gijzeling. Volgens de verdachten wilden ze zich wreken na te zijn bedrogen door het vermeende slachtoffer.
Uit een verklaring van de Nationale veiligheidsdienst (DGSN) blijkt dat de ontvoerde man zich voordeed als een ambtenaar. Hij had beloofd de vier verdachten te helpen met het verkrijgen van een overheidsopdracht in ruil voor geld.
Lees ook: Notaris gegijzeld door schuldeiser in Marrakech
Toen de beloofde opdracht uitbleef en de vier verdachten beseften dat ze waren opgelicht, besloten zij de nep ambtenaar te ontvoeren en hem in zijn huis op te sluiten. Hierbij namen zij ook een geldbedrag in beslag. Tijdens een huiszoeking bij de vermoedelijke oplichter werden valse politiebadges, handboeien en elektronische apparatuur in beslag genomen.
Lees ook: Ontvoerde meisjes teruggevonden in Marrakech
De vier kidnappers en de vermeende oplichter zijn in voorarrest geplaatst in afwachting van verder onderzoek. Deze vindt plaats onder toezicht van het bevoegde openbaar ministerie, aldus de DGSN.
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Woede over rederij Balearia op Marokko-route
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Pause in Ourika kan je duur komen te staan
Meer dan 15 minuten in café blijven verboden in Marokko
Aanleg cruciale spoorverbinding in Nador
Reizigers gestrand in Tanger Med na plotselinge wijziging
Ryanair-piloot maakt doorstart boven Tetouan
Marokko stuurt 48.000 imams terug naar school
Marokko helpt internationale alliantie bij vangst 3 ton cocaïne
Marokko stapt met Spanje en VK in project voor vliegende taxi’s