Man steekt zichzelf in brand in Al Hoceima
Een 41-jarige man heeft eerder deze week een zelfmoordpoging gedaan door zichzelf in brand te steken in Al Hoceima.
4 november 2016 - 19:10 - Marokko
Een werkloze vijftiger heeft zichzelf eerder deze week in Laayoune in brand gestoken vanwege financiële problemen. Zijn vrouw was daardoor met hun vier kinderen vertrokken.
De man stak zijn kleren in brand voor de prefectuur van Laayoune-Sakia Al Hamra. Dat vernam TelQuel van een vertegenwoordiger van de Marokkaanse mensenrechtenvereniging AMDH.
Het slachtoffer demonstreerde twee dagen lang voor het overheidsgebouw. Hij beweerde een brief te hebben van Koning Mohammed VI toen die nog kroonprins was.
De man werd met derdegraads brandwonden met een helikopter naar het ziekenhuis van Agadir gebracht. Zijn toestand is zorgwekkend.
Lees meer
Een 41-jarige man heeft eerder deze week een zelfmoordpoging gedaan door zichzelf in brand te steken in Al Hoceima.
Een Marokkaanse gendarme heeft zichzelf eind vorige week in het centrum van Rabat in brand gestoken. Hij had net de kazerne verlaten waar hij werkte.
Abdellatif Zaim, Kamerlid van de partij Authenticiteit en Moderniteit (PAM), heeft donderdag in Benguerir een zelfmoordpoging gedaan.
Een jongeman heeft zaterdagavond in Agadir een poging tot zelfverbranding gedaan vanwege problemen in zijn huwelijk.
Een man die zichzelf een tiental dagen geleden in brand had gestoken in een Marjane supermarkt in Agadir, is aan zijn verwondingen overleden.