9 augustus 2022 - 17:00 - Marokkanen in het buitenland
Tanger Med heeft laten weten dat wereld-Marokkanen, in het kader van de retourfase van Operatie Marhaba 2022, een retourticket van hun scheepvaartmaatschappij moeten verkrijgen, met een vaste datum en een vast tijdstip voor de reis. Anders zullen zij de havens niet binnen mogen.
Er zijn regelingen getroffen zodat wereld-Marokkanen die hun vakantie in Marokko doorbrengen zonder problemen naar hun thuisland kunnen terugkeren, aldus een verklaring van de havenautoriteit van Tanger Med.
Lees ook: Marhaba 2022: belangrijk bericht voor wereld-Marokkanen
Daartoe heeft de directie de wereld-Marokkanen verzocht hun retourtickets van tevoren te kopen. Zij moeten ook de verkeersvoorspellingen op de website en de mobiele app van de haven raadplegen en hun terugreis goed plannen om lange files te vermijden. Dit geldt vooral tijdens de piekdagen van 25 tot en met 30 augustus 2022.
Lees ook: Marhaba 2022: Sebta voert inwisselbaarheid boottickets in
Om de doorgang in de haven te vergemakkelijken zijn communicatietools ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de passagiers steeds op de hoogte zijn van de regelingen in de haven. Daartoe behoren sociale netwerken, een website, een mobiele app en Tanger Med Radio.
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Naar Marokko met een geleende of huurauto, dit zijn de regels
Belangrijk bericht voor Marokkanen die via Sebta reizen
Nieuwe regels voor reizen naar Marokko via Spaanse havens
Marokkaanse diaspora: Marokko laat miljarden liggen
Diaspora redt Marokkaanse zomer
Marokkaanse diaspora: diepe band, geen terugkeer
Doorbraak in uitwisseling bankgegevens Marokkaanse diaspora
Zo vermijd je problemen bij de Marokkaanse douane