19 juni 2022 - 15:00 - Marokko
Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is woensdag door douaniers in de haven Tanger Med gearresteerd met een niet aangegeven geldbedrag, gesmokkelde luxe merkkledij en farmaceutische producten.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN wilde de man 46.000 euro in Marokko invoeren, zonder daar melding van te maken. In zijn voertuig troffen de douaniers ook luxe kledij en farmaceutische producten afkomstig van de smokkel.
Lees ook: Wereld-Marokkaan opgepakt met 53.000 euro in Tanger Med
Tijdens een tweede operatie van de douane werd een poging tot illegale invoer verijdeld van 462 dozen met tandheelkundige reserveonderdelen en 528 dozen medische strips, met een geschatte waarde van 385.000 dirham.
Lees ook: Wereld-Marokkanen met drugs betrapt op luchthaven Agadir
In tegenstelling tot de man die met het geld en de kleren werd gearresteerd, verklaarde de persoon die het medisch materiaal wilde invoeren, dat hij niet op de hoogte was van de wettelijke bepalingen met betrekking tot het transport en de invoer van dit soort goederen.
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokkaanse politici naar buitenland gevlucht
Moulay Hassan ontmoet Palestijnse kinderen in Tetouan (video)