27 januari 2024 , 13:00 - Nawel Serdouni - Sport
De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft besloten de sancties tegen Walid Regragui, coach van het Marokkaans elftal, te annuleren.
Deze sancties waren opgelegd na incidenten aan het einde van de wedstrijd tussen Marokko en de Democratische Republiek Congo tijdens de tweede speeldag van de groepsfase van de Afrika Cup 2024. Dankzij deze beslissing kan Regragui zijn team vanaf de zijlijn leiden tijdens de volgende wedstrijd tegen Zuid-Afrika.
Lees ook: Afrikaanse voetbalbond heft schorsing Walid Regragui op
Aanvankelijk werd Regragui voor vier wedstrijden geschorst, waarvan twee voorwaardelijk, en kreeg hij ook een boete. De Marokkaanse Voetbalbond (FRMF) tekende beroep aan tegen deze beslissing en noemde het onrechtvaardig, stellend dat Regragui nooit de principes van fair play had geschonden.
Lees ook: Marokko als één man achter bondscoach Walid Regragui
Het duel eindigde in een confrontatie tussen Walid Regragui en Chancel Mbemba, aanvoerder van de Democratische Republiek Congo, in San Pedro. De Marokkaanse coach en de speler van Olympique Marseille wisselden enkele woorden uit, wat bijna leidde tot een gevecht tussen spelers van beide teams.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"