Zoeken

Vrouw krijgt celstraf voor terrorisme in Marokko

28 mei 2016 - 20:10 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft eind deze week opnieuw strenge gevangenisstraffen uitgesproken tegen meerdere terreurverdachten.

Drie verdachten, waaronder een vrouw, werden tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het "oprichten van een criminelen bende om terroristische aanslagen te plegen en apologie van het terrorisme".

Het Openbaar ministerie had de maximale straf geëist "vanwege hun bekentenissen". De verdachten werkten vanuit Casablanca, Agadir en Fez en hadden contacten met leiders van de terreurbeweging Daesh.

In een andere zaak werden zes mensen verdacht van terroristische activiteiten door dezelfde rechtbank vrijgesproken.

Lees meer

Marokko veroordeelt twintigtal mensen voor terrorisme

De antiterrorisme rechtbank van Salé heeft eerder deze week een twintigtal terreurverdachten tot gevangenisstraffen veroordeeld.

Marokko veroordeelt Syriërs tot celstraffen voor terrorisme

Zeven Syriërs zijn vrijdag door de rechtbank van Salé tot gevangenisstraffen veroordeeld voor terrorisme. De verdachten zijn vijf zeelieden, een kapitein en een bootmonteur.

Tot 10 jaar gevangenisstraf voor terreurverdachten in Marokko

De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft donderdag strenge gevangenisstraffen uitgesproken tegen acht mensen verdacht van terrorisme.

Tot vijf jaar celstraf in terrorismezaak Marokko

De antiterrorisme rechtbank van Salé heeft eind vorige week opnieuw strenge gevangenisstraffen uitgesproken tegen drie terreurverdachten.

Negentien mensen veroordeeld voor terrorisme in Marokko

De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft donderdag van twee tot zes jaar gevangenisstraf uitgesproken tegen negentien terreurverdachten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team