5 november 2017 - 15:00 - Marokko
De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft donderdag van twee tot zes jaar gevangenisstraf uitgesproken tegen negentien terreurverdachten.
Vier verdachten werden tot zes jaar celstraf veroordeeld. In dezelfde zaak kregen twee andere beklaagden vier jaar en een zevende verdachte twee jaar celstraf.
De zeven verdachten werden eind vorig jaar gearresteerd en aangeklaagd voor het oprichten van een criminele organisatie om aanslagen voor te bereiden en te plegen, het niet aangeven van een misdaad en apologie van het terrorisme.
In een tweede zaak werd een man tot vijf jaar cel veroordeeld en zes andere verdachten tot vijf jaar gevangenisstraf. Twee andere zaken werden dezelfde dag behandeld waarbij twee verdachten tot twee en vier jaar cel werden veroordeeld.
Drie beklaagden werden in een vijfde zaak tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld voor apologie van terroristische daden.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht