5 november 2017 - 15:00 - Marokko
De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft donderdag van twee tot zes jaar gevangenisstraf uitgesproken tegen negentien terreurverdachten.
Vier verdachten werden tot zes jaar celstraf veroordeeld. In dezelfde zaak kregen twee andere beklaagden vier jaar en een zevende verdachte twee jaar celstraf.
De zeven verdachten werden eind vorig jaar gearresteerd en aangeklaagd voor het oprichten van een criminele organisatie om aanslagen voor te bereiden en te plegen, het niet aangeven van een misdaad en apologie van het terrorisme.
In een tweede zaak werd een man tot vijf jaar cel veroordeeld en zes andere verdachten tot vijf jaar gevangenisstraf. Twee andere zaken werden dezelfde dag behandeld waarbij twee verdachten tot twee en vier jaar cel werden veroordeeld.
Drie beklaagden werden in een vijfde zaak tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld voor apologie van terroristische daden.
Fransman brengt ambtenaren ten val in Essaouira
Marokko krijgt 500 miljoen euro aan Europese steun
Voormalig Marokkaanse voetballer slachtoffer sextortion
Marokkanen minder voorstander van normalisatie met Israël
Hoge vertrekpremie voor Vahid Halilhodzic
50 jaar geleden: mislukte moordpoging op Hassan II
Fransman brengt ambtenaren ten val in Essaouira
Marokkanen minder voorstander van normalisatie met Israël
50 jaar geleden: mislukte moordpoging op Hassan II
Moordenaar politie-inspecteur in Khemisset aangeklaagd
Algerije versterkt militaire reserve midden in crisis met Marokko
Rabat krijgt nieuw ziekenhuis van miljard dirham
Kabinetshervorming verwacht in Marokko
Marokkaanse oudtante (25) gaat viraal op TikTok