20 september 2019 - 10:30 - Marokko
De vrouw van Mustapha El Khalfi, woordvoerder van de Marokkaanse regering en onderminister van de betrekkingen met het parlement en het maatschappelijk middenveld, is dinsdag bij een verkeersongeval betrokken geraakt.
Het voertuig waarin Fatima Zohra Baba Hmad zat, een functiewagen van haar man, raakte van de snelweg tussen Safi en Casablanca.
Fatima Zohra Baba Hmad bleef ongedeerd ondanks de ernst van het ongeval waarbij de auto op de snelweg kantelde. Haar chauffeur kwam er eveneens heelhuids van af.
Het voertuig staat op naam van Premier Saadeddine El Othmani geregistreerd. Het ongeval brengt opnieuw vragen met zich mee over het gebruik van overheidsvoertuigen door mensen die geen deel uitmaken van de regering.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering