Zoeken

Vrouw Marokkaanse minister El Khalfi bij ongeval betrokken

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De vrouw van Mustapha El Khalfi, woordvoerder van de Marokkaanse regering en onderminister van de betrekkingen met het parlement en het maatschappelijk middenveld, is dinsdag bij een verkeersongeval betrokken geraakt.

Het voertuig waarin Fatima Zohra Baba Hmad zat, een functiewagen van haar man, raakte van de snelweg tussen Safi en Casablanca.

Fatima Zohra Baba Hmad bleef ongedeerd ondanks de ernst van het ongeval waarbij de auto op de snelweg kantelde. Haar chauffeur kwam er eveneens heelhuids van af.

Het voertuig staat op naam van Premier Saadeddine El Othmani geregistreerd. Het ongeval brengt opnieuw vragen met zich mee over het gebruik van overheidsvoertuigen door mensen die geen deel uitmaken van de regering.

Lees meer

Nieuw ongeluk tussen tram en vrachtwagen in Casablanca

Op donderdag werd opnieuw een ongeval tussen een tram en een vrachtwagen in Casablanca gemeld.

Zwaar ongeval in Temara, drie doden

Bij een zwaar verkeersongeval in Temara bij Rabat zijn drie mensen om het leven gekomen. Een vierde slachtoffer raakte zwaargewond.

Bejaarde vrouw komt om bij verkeersongeval in Berrechid

Een vrouw van rond de zestig is bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Settat en Berrechid om het leven gekomen.

Marokko: tragisch ongeval, 3 doden en 44 gewonden

Bij een tragisch verkeersongeval in Imsouane, in de regio van Agadir, zijn dinsdagochtend drie mensen omgekomen.

Marokko: zwaar verkeersongeval in Safi

Bij een zwaar verkeersongeval op de weg van Safi in Marokko, zijn eerder deze week één dode en één gewonde gevallen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team