14 november 2019 - 11:40 - Marokko
Op de snelweg tussen Tanger en Rabat is dinsdagavond op een dertigtal kilometers van Kenitra, een zwaar ongeval gebeurd.
Over het ongeval zijn weinig details bekend. Een vrachtwagen kantelde voor een nog onduidelijke reden op de weg. Ook het aantal gewonden is niet bekend.
Door het ongeval ontstond een file van meerdere kilometers op de drukke snelweg. De vrachtwagen lag over de twee rijstroken waardoor het verkeer minutenlang volledig stil stond.
Teams van snelwegbedrijf ADM en de koninklijke gendarmerie waren snel ter plekke om het verkeer terug op gang te krijgen.
Vermeldenswaardig is het onverantwoordelijk gedrag van sommige bestuurders die niet hebben geaarzeld om op de vluchtstrook te rijden waardoor de hulpdiensten werden opgehouden.
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"