1 september 2022 - 19:20 - Sport
Een voormalige Chelsea speler kon de nederlaag van de Engelse club tegen Southampton (1-2) niet verkroppen en roept de Blues officials op om Hakim Ziyech nog voor het einde van de zomerstop te verkopen.
Dinsdag leed Chelsea zijn tweede nederlaag van het seizoen met een 1-2 score tegen Southampton. Het was een grote teleurstelling voor voormalig international van Engeland Scott Minto, die als linksback voor de Engelse club speelde voordat hij sportpresentator werd. Deze voormalige Blues speler is erg boos op de Marokkaanse international Hakim Ziyech.
Lees ook: Broer Hakim Ziyech zinspeelt op volgende bestemming
"Wat mij betreft, zou ik het niet erg vinden als Hakim Ziyech niet meer voor Chelsea zou spelen. Chelsea heeft nog een centrale verdediger nodig en een complete spits. Misschien hebben ze Anthony Gordon nodig om met passie te spelen en ook vaardigheid en techniek te brengen," vertelde Scott Minto aan talkSport. Hij was zo woedend op de aanvallende middenvelder van Chelsea dat hij de Engelse club opriep om de voormalige Ajax Amsterdam-ster nog voor het einde van de zomerstop te bedanken voor zijn diensten.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten