Zoeken

Voetbalwedstrijd Marokko - Iran afgelast?

1 januari 2017 - 15:50 - Sport

Geschreven door Laila A.

Het oefenduel tussen Marokko en Iran wordt waarschijnlijk afgelast. De wedstrijd moest in de Verenigde Arabische Emiraten worden gespeeld.

Al Massae bericht dat Iraanse voetbalfans echter niet welkom zijn in de Verenigde Arabische Emiraten. De autoriteiten weigeren hen het land binnen te laten.

De Iraanse voetbalbond zegt het besluit van de Verenigde Arabische Emiraten niet te begrijpen. Marokkaanse supporters zijn daarentegen wel welkom!

Marokko en Iran moesten op 6 januari een interland spelen. De Marokkaanse voetbalbond kijkt al uit naar een ander tegenstander en denkt onder meer aan Armenië of Irak. De voetbalelftallen van Slovenië, IJsland en Zweden zijn begin januari ook in de Verenigde Arabische Emiraten en zijn dus ook mogelijke tegenstanders voor Marokko.

Lees meer

Zoveel krijgen Marokkaanse spelers als ze de finale van de Afrika Cup halen

De Marokkaanse voetbalbond heeft « buitengewone premies » belooft aan de Atlas Leeuwen als ze de finale van de Afrika Cup 2017 bereiken.

Voetbal: interland Marokko Nederland in mei

Marokko en Nederland spelen in mei dit jaar een vriendschappelijk interland tegen elkaar. De voetbalwedstrijd zal naar verwachting in het Mohammed V stadion in Casablanca worden...

Definitieve selectie Marokko voor Afrika Cup 2017 bekend

Bondscoach Hervé Renard heeft woensdag zijn definitieve selectie voor de Afrika Cup 2017 bekendgemaakt. 23 spelers werden opgeroepen.

Marokko verliest interland tegen Finland met 0-1

Marokko heeft maandag met 0-1 verloren van Finland tijdens een vriendschappelijke interland in de Verenigde Arabische Emiraten.

Zoveel kregen de Atlas Leeuwen voor hun deelname aan de Afrika Cup

Het Marokkaans elftal werd in de kwartfinale van de Afrika Cup 2017 door Egypte uitgeschakeld. Ondanks deze nederlaag werd hun prestatie beloond met een flinke premie.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team