15 april 2021 , 17:00 - Laila Amraoui - Sport
Een speler van het amateurteam Etoile Jeunesse Sportif Casablanca, Réda Sakki, is overleden nadat hij tijdens een wedstrijd was flauwgevallen.
Het team van de 21-jarige Sakki speelde in het Hassan II-stadion in Benslimane een wedstrijd op een amateurtoernooi toen de jonge Marokkaan bewusteloos raakte. Het incident gebeurde in de dertigste minuut van de wedstrijd. De scheidsrechter besloot om de wedstrijd definitief te staken.
Lokale media meldden dat het medische team van de voetbalclub nog eerste hulp heeft verleend, maar dat Réda Sakki alsnog overleden is in het plaatselijke ziekenhuis.
"Met grote droefheid vernemen we het plotselinge overlijden van Réda Sakki, een senior speler van het team. In deze moeilijke tijden betuigen we onze oprechte condoleances en delen we het verdriet van zijn grote en kleine familie", verklaarde de voetclub van Réda op sociale media.
Marokko grijpt naast vroege kwalificatie tegen Mali
Jonge motorrijder komt om in kolkende rivier in Driouch
Marouane Chamakh verrast burgemeester New York Zohran Mamdani met bijzonder cadeau
Nador bouwt nieuwe voetbaltempel van 250 miljoen
Kernwapens en moslims in Europa: de absurde visie van J.D. Vance
Mohamed Salah onder vuur om kerstfoto met dochters
Marokko grijpt naast vroege kwalificatie tegen Mali
Marouane Chamakh verrast burgemeester New York Zohran Mamdani met bijzonder cadeau
Mohamed Salah onder vuur om kerstfoto met dochters
Marokko-Mali: op welke zenders en om hoe laat live kijken
Het geheim onder het gras van het Prins Moulay Abdellah stadion
Marokkaanse bondscoach beschermt Ounahi na kritiek
Bondscoach Marokko zet druk op eigen selectie, vreest snelheid Mali
Gratis voetbal na aftrap op Afrika Cup in Marokko