2 mei 2021 , 11:20 - Saïd A. - Sport
Ondanks het feit dat Atlas Leeuw Sofyane Amrabat tijdens de Ramadan aan het vasten is, wordt zijn spel er niet minder op. Hij kreeg lovende kritieken voor zijn prestatie in de wedstrijd tussen Fiorentina en Juventus. De middenvelder van de club uit Florence vertelt hoe het is om topvoetbal te spelen en te vasten.
"Natuurlijk is het niet gemakkelijk omdat ik niet eet of drink, maar ik voel me goed. Zelfs tijdens wedstrijden heb ik het gevoel dat ik energie heb, ook al is het normaal om erg moe te zijn na de wedstrijd," zegt hij aan de website van zijn club Fiorentina.
"Ik wil in het bijzonder Amrabat en Ribéry bedanken, want ze doen mee aan de Ramadan, ze speelden een geweldige wedstrijd zonder te drinken en zonder te eten," verklaarde de voorzitter, Rocco Commisso. De preses was onder de indruk van de kracht van Amrabat tijdens deze wedstrijd.
Er is veel interesse van andere clubs om Amrabat het volgende seizoen in te lijven. Zo zou AC Milan al hebben onderhandeld over een transfer met Rocco Commisso, maar zijn beide clubs niet tot een akkoord gekomen. Dit seizoen heeft de 24-jarige Marokkaanse international 28 Serie A-duels voor Fiorentina gespeeld. Zijn contract loopt af in juni 2024.
Koning Mohammed VI prijst bijdrage zonen diaspora aan Atlas Leeuwen
Gezondheidsalert voor passagiers van vlucht Royal Air Maroc
Arrestatie in Marokko werpt nieuw licht op reeks influencer-ontvoeringen
Nieuwe mega pretpark in Marrakech
Franse marine onderschept Russische olietanker nabij Marokko
"Dit is België, niet Afrika": crisis in Molenbeek
Zware celstraf voor Algerijnse supporter na verscheuren Marokkaans geld
Plots geen kritiek meer: Egyptische bondscoach Hossam Hassan vol lof over Marokko
Hoe Edouard Mendy de penalty van Brahim Diaz ontregelde
12-1! Marokko verpulvert Schotland
Engelse profvoetballer in de val gelokt door Saoedische nep-sjeik in Marokko
Algerije krijgt zware sancties na kwartfinale Afrika Cup
Marokko verovert plek tussen grote golfnaties
Achraf Hakimi verbreekt stilte na finale van Afrika Cup