29 september 2017 , 20:30 - Saïd A. - Sport
De verkoop van toegangskaartjes voor de kwalificatiewedstrijd tussen Marokko en Gabon voor het WK-2018 in Rusland is begonnen.
De Marokkaanse voetbalbond heeft op maandag de verkoop van tickets voor de wedstrijd gestart. De kaartjes zijn in Casablanca, Rabat en op de website van de voetbalbond verkrijgbaar. In Casablanca zijn er verkooppunten bij het Mohammed V stadion en de Benjelloun- en Oasis sportcomplexen. In Rabat worden de tickets in het Ibn Yassine sportzaal verkocht. De prijzen gaan van 30 tot 200 dirham.
In totaal zijn 45.000 kaartjes beschikbaar waarvan een groot deel donderdag al werd verkocht. Duizenden fans verzamelden zich gisteren namelijk bij het stadion in de metropool om een kaartje te bemachtigen. De politie was massaal aanwezig om de fans op te vangen en incidenten te vermijden. De voetbalbond had ook een beroep gedaan op private veiligheidsbedrijven.
Marokko speelt op zaterdag 7 oktober, vijfde en voorlaatste speeldag van de kwalificatiereeks voor het WK-2018, tegen Gabon in het Mohammed V stadion in Casablanca. De Atlas Leeuwen zijn momenteel tweede in groep C met 6 punten, net na Ivoorkust met 7 punten. Gabon heeft 5 punten en Mali sluit de lijst af met slechts 2 punten. Om naar het WK te mogen moet Marokko de wedstrijd tegen Gabon winnen.
Bondscoach Hervé Renard maakte eerder deze week zijn definitieve selectie bekend. Hakim Ziyech, Mehdi Benatia en Nabil Dirar staan op lijst net als nieuwkomer Amine Harit die eerder deze maand besloot om voor Marokko uit te komen.
Moskou slaat alarm: "Westen probeert Rusland uit Marokko te duwen!"
Urenlang in de rij voor vluchten naar Marokko door nieuwe Europese grenscontrole
Marokkaanse jongeren in Spanje ruilen school massaal in voor baan
Nette kleding verplicht in Marokkaanse taxi’s
Ophef in België om beelden van biddende buschauffeur
Belgische prins Gabriel tot uiterste getest tijdens zware training in Marokko
Hervé Renard: "Ik had Marokko nooit moeten verlaten!"
De gestolen finale: CAF-bestuurslid vraagt Marokko om vergeving
Premier League maakt opnieuw ruimte voor Ramadan
Marokkaanse topman moet Manchester United redden met ijzeren discipline
Bekentenis doet finale Afrika Cup Marokko-Senegal wankelen
Hakim Ziyech, charismatische leider
Nabil Baha wijst aanbod als bondscoach af, blijft liever in Marokko
Marokkaanse voetbalgekte slaat toe in Madrid, stadion uitverkocht