Difaa Hassani El Jadida wint voetbal-Trooncup 2013
Difaa Hassani El Jadida heeft maandagavond de Troon Cup 2012-2013 in de wacht geslepen. Raja Casablanca werd in het sportcomplex Prins Moulay Abdellah in Rabat, met 5-4 verslagen.
19 november 2014 - 14:42 - Sport
FUS Rabat heeft dinsdagavond in Marokko voor de zesde keer de Trooncup gewonnen, door RSB Berkane met 2-0 te verslaan.
Mohamed Nahiri opende de score in de 44e minuut. In de tweede helft scoorde Mourad Batna het winnende doelpunt.
FUS Rabat won de Trooncup eerder al in 1967, 1973, 1976, 1995 en 2010. Voor coach Walid Regragui is deze overwinning zeer speciaal, het is namelijk zijn allereerste beker als coach.
RSB Berkane verloor daarentegen voor de tweede keer in de finale van de Trooncup. De eerste keer was bijna 30 jaar geleden, in 1987.
Doelpunten FUS Rabat- Renaissance Sportive Berkane
Lees meer
Difaa Hassani El Jadida heeft maandagavond de Troon Cup 2012-2013 in de wacht geslepen. Raja Casablanca werd in het sportcomplex Prins Moulay Abdellah in Rabat, met 5-4 verslagen.
De Atlas Leeuwen hebben gisterenavond een nieuwe overwinning geboekt. De spelers van Badou Zaki wonnen met 3-0 van Kenia in het Grote stadion van Marrakech.
Marokko heeft zondagavond in Marrakech met 3-0 van het Libisch elftal gewonnen. De Atlas Leeuwen boekten gisteren hun eerste overwinning sinds afgelopen mei.
Na een knappe 6-1 overwinning tegen Benin, heeft Marokko zondag opnieuw uitstekend gespeeld. De Atlas Leeuwen hebben gisterenavond in Agadir een oefeninterland tegen Zimbabwe...
Marokkaanse international Adel Taarabt mag niet meer spelen vanwege zijn overgewicht. Dat heeft QPR-coach Harry Redknapp tijdens een persconferentie bekend gemaakt.