8 september 2014 - 11:05 - Sport
Marokko heeft zondagavond in Marrakech met 3-0 van het Libisch elftal gewonnen. De Atlas Leeuwen boekten gisteren hun eerste overwinning sinds afgelopen mei.
Aanvoerder Younes Belhanda scoorde een penalty in de 41e minuut. Kort daarop volgde een tweede doelpunt van Abdelaziz Barrada (55e). Pas aan het einde van de wedstrijd scoorde Mohcine Iajour het derde doelpunt (88e).
Marokko speelde woensdag al op eigen veld een interland tegen Qatar maar slaagde er niet in te scoren (0-0). Beide interlands werden gespeeld in voorbereiding op de Afrika Cup 2015.
De Afrika Cup wordt van 17 januari tot 8 februari in de noord-Marokkaanse stad Tanger gespeeld. De Atlas Leeuwen speelden eerder al oefenduels tegen Mozambique (4-0), Angola (0-2) en Rusland (0-2).
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
FIFA-baas Gianni Infantino duikt op in Chefchaouen
Atlas Leeuwen azen op lucratieve premies in Oost-Afrika
Afrika Cup: Marokko’s finale vloek
Marokko aast op Formule 1-comeback met miljardenproject bij Tanger
Marokkaanse voetballer doodgeschoten door Algerijnse marine
Yassine Bounou dicht bij megacontract in Saoedi-Arabië
Riyad Mahrez vol lof over Marokko (video)