17 november 2014 , 14:09 - Laila Amraoui - Sport
Na een knappe 6-1 overwinning tegen Benin, heeft Marokko zondag opnieuw uitstekend gespeeld. De Atlas Leeuwen hebben gisterenavond in Agadir een oefeninterland tegen Zimbabwe met 2-1 gewonnen.
Ondanks een goede start voor Marokko opende Zimbabwe de score in de 19e minuut op een doelpunt van Macaulay. De Marokkaanse internationals Chamakh, Kaddouri en Hamdallah misten daarna verschillende kansen om te scoren.
Dankzij de efficiënte coaching van Badou Zaki kwam Marokko echter terug in het spel. Aatif chahechouhe werd door Oussama Assaidi vervangen, die in de 64e minuut een eerste punt voor Marokko maakte.
Zaki besloot daarop om Mouhcine Iajour op het veld te sturen in plaats van Abderazzak Hamdellah. Iajour scoorde het winnende doelpunt voor de Atlas Leeuwen in de 79e minuut, tot grote vreugde van de 40.000 fans in het stadion.
Zwaar noodweer eist 37 levens in Marokkaanse provincie Safi
Marokko’s bevolkingspiramide kantelt, bevolking vergrijst te snel
Marokko in alarmfase rood: kust getroffen door reusachtige golven
Arab Cup: Marokko kent finale-tegenstander, Saoedi-Arabië uitgeschakeld
Marokko lanceert plan voor "gezamenlijke voetbalcompetitie" Afrika-Europa
Angst verdwenen: Rif-boeren omarmen legale cannabisrevolutie
Arab Cup: Marokko kent finale-tegenstander, Saoedi-Arabië uitgeschakeld
Marokko lanceert plan voor "gezamenlijke voetbalcompetitie" Afrika-Europa
Marokko walst over Verenigde Arabische Emiraten, gaat naar finale
Marokko-Verenigde Arabische Emiraten: tijd en zenders Arab Cup-halve finale
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale
Bilal El Khannouss: "Alles breken, in Duitsland én Afrika!"
Marouane Chamakh: "Wil dat Marokko wint, maar gun Algerije een super parcours"
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup