6 maart 2014 - 13:16 - Marokko
Bij een schipbreuk voor de kust van Tanger is dinsdag een visser om het leven gekomen. Negen andere vissers werden levend uit het water gehaald.
In een verklaring aan persbureau MAP laat het ministerie van Landbouw en Visserij weten dat het dodelijke slachtoffer op weg naar het ziekenhuis is overleden.
De andere bemanningsleden van de ’Karim II’ werden in het ziekenhuis Mohammed V in Tanger verzorgd en doen het goed.
De reddingsbrigade van Bouznika had een noodbericht van het vissersschip onderschept. Een onderzoek werd gestart naar de nog onduidelijke omstandigheden van dit ongeval.
Vorige week waren ook al drie Marokkaanse vissers om het leven gekomen toen twee boten tegen elkaar botsten voor de kust van Dakhla. Een tiental vissers zijn nog steeds vermist.
Algeciras: ruzie tussen wereld-Marokkaan en havenmedewerker
Karim Amghar ontmoet voor Eid ul-Adha mensen die het zwaar hebben
Sebta wil aantal veerboten voor wereld-Marokkanen verminderen
Bondscoach Vahid Halilhodzic waarschijnlijk vervangen
Algerijns machtsvertoon tegen achtergrond crisis met Marokko
Abidat Rma binnenkort immaterieel cultureel erfgoed van de mensheid?
Bill & Melinda Gates Foundation zorgt voor honderden banen voor jonge Marokkanen
Eerste deelname van Israël aan militaire oefening in Marokko
Nieuwe weg tussen Bouskoura en luchthaven Casablanca
Dodelijke val in waterput in Taounate
Visum voor Israël vergemakkelijkt voor Marokkanen
Marokko in top 10 mooiste uitzichtpunten in Afrika
Eid ul-Adha: schapen vetgemest met uitwerpselen pluimvee
Marokkaans leger verwacht levering AH-64 Apache helikopters