Twintigtal vissers op nippertje gered in Dakhla
Een twintigtal vissers zijn eind vorige week op het nippertje gered in Dakhla. Hun boot, de Oumnia 2, verging tijdens slecht weer op elf mijl van de kust.
28 maart 2015 - 15:56 - Marokko
Voor de kust van Jebha in het noorden van Marokko, is eerder deze week een vissersboot gezonken. Vijf vissers konden worden gered. Negen anderen worden vermist.
Volgens persagentschap MAP werden "vijf mensen gered in samenwerking met de Spaanse reddingsteams, terwijl negen anderen vermist zijn".
Een onderzoek werd gestart naar de oorzaken van het schipbreuk. De reddingsoperaties werden in de namiddag gestopt vanwege de slechte weersomstandigheden.
Lees meer
Een twintigtal vissers zijn eind vorige week op het nippertje gered in Dakhla. Hun boot, de Oumnia 2, verging tijdens slecht weer op elf mijl van de kust.
Een helikopter van de Amerikaanse marine heeft vorige week in de Straat van Gibraltar een go-fast met drugs uit Marokko achtervolgd. De boot was op weg naar Spanje.
Voor de kust van Al Hoceima is zondagavond een vissersbootje gekapseisd. Twee vissers zijn nog steeds vermist.
Een Marokkaanse vissersboot heeft vorig week voor de kust van Nador negen Algerijnse vissers opgepikt die al twee dagen vermist waren.
Een vissersboot is woensdag voor de kust van Mohammedia gezonken. Twee van de drie vissers die zich aan boord vonden konden worden gered. Een derde man is vermist.