1 augustus 2021 - 16:40 - Marokko
Vier aardbeving met een kracht gaande van 3,8 tot 4,7 graden op de schaal van Richter, werden op vrijdag 30 juli in de regio van Driouch geregistreerd. Dat blijkt uit gegevens van het Nationaal instituut voor geofysica (ING).
Volgens het instituut werd een eerste beving met een kracht van 4,0 op de schaal van Richter om 09:38.52 uur geregistreerd, op een diepte van 17 km.
Lees ook: Driouch: vijf aardbevingen in twee weken tijd
De tweede beving had een kracht van 4,7 op de schaal van Richter en werd 20 minuten later, om 09:58.49 uur geregistreerd op een diepte van 10 km. De derde beving had een kracht van 4,1 op de schaal van Richter en werd om 10:13.02 uur geregistreerd op en diepte van 13 km.
De laatste schok was het zachtst met een kracht van 3,8 op de schaal van Richter. De beving werd om 10:23.59 geregistreerd op een diepte van 14 km, aldus het ING.
Er werd bij de vier schokken geen melding gedaan van slachtoffers of schade. De regio van Driouch wordt meerdere keren per jaar getroffen door aardbevingen. In mei dit jaar waren vijf aardbevingen in een week tijd geregistreerd in de regio.
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees