3 december 2018 - 18:30 - Marokko
Bij een zwaar verkeersongeval zijn zondagochtend twee doden en twee zwaargewonden gevallen in Casablanca.
Volgens een verklaring van openbaarvervoerbedrijf Mdina Bus botsten een bus en een auto tegen elkaar om 05:45 uur ’s ochtends in de Marokkaanse metropool.
De bestuurder van de auto reed in de tegenovergestelde richting op de Moulay Ismail Boulevard toen hij frontaal tegen de bus knalde.
Zowel de bestuurder van de auto als zijn passagier overleefden het ongeval niet. Twee buspassagiers raakten ernstig gewond. In de bus zaten personeelsleden van Mdina Bus op weg naar hun werk.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval in Oulad Tayeb bij Fez zijn zaterdagochtend twee mensen omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval zijn zaterdagavond een dode en twee zwaar gewonden gevallen in de regio van Mohammedia.
Vijf supporters van de club Difaa Hassani El Jadida zijn woensdagavond op de terugweg van een wedstrijd tegen Wydad Casablanca bij een verkeersongeval omgekomen.
Bij een verkeersongeval in de gemeente Imssouan in Agadir zijn dinsdag een dode en drie gewonden gevallen.
Een auto is donderdag in volle vaart op het terras van een café in Tanger ingereden. Bij het ongeval vielen twee doden en meerdere gewonden.
Een dronken man heeft begin deze week een dodelijk verkeersongeval veroorzaakt in Salé. Hij werd door de politie gearresteerd.
Bij een verkeersongeval in het Marokkaanse Settat zijn zondagnamiddag vier doden een meerdere gewonden gevallen.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Ourika en Marrakech zijn afgelopen woensdag drie doden gevallen.
De politie in Rabat heeft een onderzoek gestart naar twee agenten verdacht van corruptie.
Bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Azrou zijn in de nacht van zaterdag op zondag vijf mensen omgekomen.