1 januari 2019 - 14:11 - Marokko
Bij een zwaar verkeersongeval in Oulad Tayeb bij Fez zijn zaterdagochtend twee mensen omgekomen.
Televisiezender 2M vernam van een medische bron dat het ongeval gebeurde toen een bus met een twintigtal passagiers aan boord tegen een aanhangwagen van een vrachtwagen botste dat langs de weg geparkeerd stond.
Bij het ongeval raakten ook veertien mensen gewond, waarvan enkelen in een ernstige toestand naar het Hassan II ziekenhuis in Fez werden afgevoerd. Sommige slachtoffers moesten worden geamputeerd.
Het ongeval zou te wijten zijn aan de onoplettendheid van de bestuurder die op het moment van het ongeval met een passagier aan het ruziën was.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval in Tanger zijn zaterdagochtend drie doden en veertien gewonden gevallen.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse El Hajeb zijn drie mensen om het leven gekomen.
Bij een verkeersongeval op de nationale weg tussen Settat en Berrechid zijn meerdere mensen vrijdagavond ernstig gewond geraakt.
Bij een verkeersongeval in de gemeente Imssouan in Agadir zijn dinsdag een dode en drie gewonden gevallen.
Bij een tragisch verkeersongeval in de regio van Moulay Bousselham in het noorden van Marokko, zijn woensdag zeker veertien mensen omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Midelt zijn één dode en één gewonde gevallen.
Een 21-jarige Marokkaan is deze dinsdag in Teruel in het noorden van Spanje omgekomen bij een zwaar verkeersongeval met een vrachtwagen.
Twee mensen zijn afgelopen dinsdag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Mohammedia en Casablanca omgekomen.
Bij een zwaar ongeval met een bus op de weg tussen Agadir en de industriële zone van Anza, zijn dinsdag 2 doden en 26 gewonden gevallen.
Bij een verkeersongeval in het Marokkaanse Settat zijn zondagnamiddag vier doden een meerdere gewonden gevallen.