Marokko : 14 gewonden bij ongeval op snelweg Tanger-Larache
Veertien mensen zijn zondagochtend gewond geraakt bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Tanger en Larache.
- Marokko
Een dronken man heeft begin deze week een dodelijk verkeersongeval veroorzaakt in Salé. Hij werd door de politie gearresteerd.
Het ongeval gebeurde op maandag rond 12:30 uur in de wijk Sidi Moussa. Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst was de bestuurder van de auto dronken.
Bij het ongeval raakten twee mensen ernstig gewond. Een van de slachtoffers bezweek aan zijn verwondingen in het ziekenhuis.
De dader probeerde na het ongeval weg te vluchten. Hij raakte daarbij nog eens negen voetgangers en veroorzaakte veel schade.
Alle gewonden, waarvan een 14-jarige jongen en vier vrouwen, werden naar het ziekenhuis gebracht. De bestuurder werd in bewaring gesteld.
Lees meer
Veertien mensen zijn zondagochtend gewond geraakt bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Tanger en Larache.
Bij een zwaar verkeersongeval zijn zaterdagavond een dode en twee zwaar gewonden gevallen in de regio van Mohammedia.
Bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Midelt zijn één dode en één gewonde gevallen.
Vijf supporters van de club Difaa Hassani El Jadida zijn woensdagavond op de terugweg van een wedstrijd tegen Wydad Casablanca bij een verkeersongeval omgekomen.
Bij een verkeersongeval in het Marokkaanse Settat zijn zondagnamiddag vier doden een meerdere gewonden gevallen.