Zoeken

Dit verklaarde Abu Azaitar na zijn overwinning zondag (video)

23 juli 2018 - 20:00 - Sport

Geschreven door Said A.

Abu Bakr Azaitar won gisterenavond zijn gevecht tegen de Braziliaanse Vitor Miranda tijdens het Ultimate Fighting Championship in Hamburg.

De Marokkaanse MMA-kampioen won op punten na drie rondes in de categorie Welterweight.

"Ik bedank al degenen die me hebben gesteund, in de wereld en in Marokko. IK dank mijn Koning Mohammed VI die me heeft gesteund. Bedankt papa, bedankt mama, leve de Koning, Allah Akbar.", verklaarde de vechter net na zijn overwinning.

Later gaf Abu Azaitar een persconferentie en beantwoordde de vragen van de journalisten. Hij sprak ook over zijn critici. "Het is dankzij de kritiek dat ik hier ben. Horen dat ik het niveau niet had voor deze competitie maakte me sterker. Ik ga blijven trainen om beter te worden.", aldus de Marokkaanse kampioen.

Lees meer

Abu Azaitar kondigt comeback aan

Abu Azaitar heeft zijn comeback aangekondigd in het UFC kampioenschap in de Verenigde Staten. De Marokkaanse MMA kampioen was al maanden afwezig vanwege een ernstige knieblessure.

Marokkaanse MMA-kampioen Abu Azaitar cancelt gevecht door blessure

Moeilijke periode voor Abu Azaitar. De Marokkaanse MMA-kampioen heeft zijn komend gevecht moeten annuleren vanwege een knieblessure.

Abu Azaitar vecht vandaag tegen Vitor Miranda (video)

Abu Azaitar vecht deze zondag tegen Vitor Miranda. Het gevecht van de Marokkaanse MMA-kampioen staat in het Duitse Hamburg gepland.

Abu Azaitar verslaat Vitor Miranda (foto’s en video)

Abu Azaitar heeft vanavond in het Duitse Hamburg de Braziliaanse Vitor Miranda op punten verslagen.

Thaibokser Ottman Azaitar wint gevecht in Bahrein (video)

Ottman Azaitar, de jonge broer van Abu Azaitar, heeft zaterdag de Mexicaanse Alejandro Martinez in drie rondes verslagen in Bahrein.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team