Zoeken

Marokkaanse MMA-kampioen Abu Azaitar cancelt gevecht door blessure

20 december 2018 - 20:00 - Sport

Geschreven door Said A.

Moeilijke periode voor Abu Azaitar. De Marokkaanse MMA-kampioen heeft zijn komend gevecht moeten annuleren vanwege een knieblessure.

Abu Azaitar maakte in juli dit jaar zijn debuut in de Ultimate Fighting Championship (UFC). Hij won zijn eerste gevecht in het Duitse Hamburg van de Braziliaanse Victor Miranda.

Zijn tweede UFC-gevecht stond op 16 maart 2019 in het O2 Arena in Londen gepland. Maar de kampioen zal tegen dan volgens zijn dokters nog niet in staat zijn om te vechten.

Abu Azaitar maakte dat zelf op zijn Instagram account bekend met een foto van zijn geblesseerde knie. Hij belooft zo snel mogelijk terug in de ring te keren.

Lees meer

Jamal Ben Saddik terug in de ring op 8 december

Jamal Ben Saddik vecht op zaterdag 8 december tegen de Australische Junior Tafa.

Dit verklaarde Abu Azaitar na zijn overwinning zondag (video)

Abu Bakr Azaitar won gisterenavond zijn gevecht tegen de Braziliaanse Vitor Miranda tijdens het Ultimate Fighting Championship in Hamburg.

Khabib Nurmagomedov in privé jet met wapenschild Marokko (video)

Khabib Nurmagomedov is al enkele dagen in Marokko. Zijn reis naar het koninkrijk gebeurde aan boord van een luxueuze Marokkaanse privé jet.

Abu Azaitar woedend op journaliste

Abu bakr Azaitar heeft kwaad gereageerd op een journaliste die zijn luxe auto wilde filmen. De MMA-kampioen stond slecht geparkeerd nabij het Djemaa El Fna plein in Marrakech.

Knockout van het jaar door Ottman Azaitar (video)

Ottman Azaitar, Duits-Marokkaanse professionele MMA-vechter, blijft ongeslagen sinds augustus 2018. De kampioen won op zaterdag 6 september zijn twaalfde gevecht tijdens het...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team