27 december 2019 , 14:50 - Laila Amraoui - Sport
Abu Azaitar heeft zijn comeback aangekondigd in het UFC kampioenschap in de Verenigde Staten. De Marokkaanse MMA kampioen was al maanden afwezig vanwege een ernstige knieblessure.
"Na een lange afwezigheid vanwege blessures, heb ik net getekend voor mijn comeback gevecht volgend jaar, op 11 april 2020.", schreef Abu Azaitar op Instagram bij een foto van de ondertekening van het document.
"Het zal geweldig zijn voor mij om jullie opnieuw te kunnen vermaken Inshallah. Ik kijk ernaar uit en zal zo hard mogelijk werken om jullie de beste show ooit te geven.", concludeerde de kampioen.
Abu Azaitar had zijn laatste gevecht in december 2018 moeten cancelen vanwege zijn knieblessure. De Marokkaan maakte in juli van hetzelfde jaar zijn debuut in de Ultimate Fighting Championship (UFC). Hij won zijn eerste gevecht in het Duitse Hamburg tegen de Braziliaanse Victor Miranda.
Renault breekt de magische grens in Marokko
Euro en dollar blijven koers dirham bepalen, Marokko stelt liberalisering uit
Algerijnse ster Riyad Mahrez voelt zich thuis in Marokko
Wie was Essam, de meest talentvolle Ziyech-broer
Tetouani Ahmed slaapt "al 20 jaar op straat" in Barcelona
Man dumpt kind op Spaanse luchthaven en probeert naar Marokko te vluchten
Algerijnse ster Riyad Mahrez voelt zich thuis in Marokko
Van onbekende naar top in jaar tijd: Marokkaans talent maakt indruk
Marokko klaar voor topper tegen Mali, Romain Saïss onzeker
Brahim Díaz vindt rust in Marokko: "Voel me thuis!"
Chaos bij hotel Algerijns elftal in Rabat, ruime zege op het veld
Marokko-Algerije: "Khawa Khawa" op proef gesteld tijdens Afrika Cup
Walid Regragui: geduld en op juiste moment toeslaan, cijfers leggen tactiek bloot
Moeder Riyad Mahrez grootste supporter Algerije in Rabat