2 maart 2024 - 22:20 - Marokko
In een moskee in de wijk Nakhla in Kelaat Sraghna, zaaide een man vrijdagmiddag paniek door zich uit te roepen tot de "Imam Mahdi".
De man, die volgens getuigen aan psychische problemen lijdt, beklom de minbar en sprak de moskeegangers toe. Hij riep hen op tot Godsvrees en waarschuwde voor de naderende komst van de Dag des Oordeels. Ook beweerde hij een boodschapper te zijn die de mensheid zou leiden naar een betere toekomst.
Lees ook: Man die beweert Mahdi te zijn gearresteerd in Marrakech
De verwarrende uitspraken en het bizarre gedrag van de man leidden tot consternatie. De gelovigen wisten hem uiteindelijk te overmeesteren en uit de moskee te verwijderen.
Lees ook: Marokko: subsidie op gas en suiker bereikt reeds 4 miljard dirham
In Kelaat Sraghna baart de toenemende aanwezigheid van daklozen en personen met psychische problemen op straat zorgen. De incidenten die hiermee gepaard gaan, brengen de veiligheid van burgers en hun bezittingen in gevaar.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Casablanca sloopt iconisch café
Drama op Malabata-strand in Tanger
Politie dacht dat hij in Marokko was, gezochte crimineel "Freaks" gevat in Antwerpen
Moord op leraar in Marokko, levenslang voor jonge dader
Woede in Marokko om geschrapte Ryanair-vlucht
Verdwaalde toerist gered in Marokkaanse bergen
Marokko zet Europees afval om in geld
Marokko aast op gevreesde K2 Black Panther Tank